Psychologické a poradenské služby
pro studenty MFF

Psychologické a poradenské služby

 

V současné době existuje mnoho faktorů, které způsobují častý výskyt psychických potíží u studentů. Máme mnoho možností, jak vám pomoci, abyste se opět cítili dobře.

Víme, že udělat první krok nemusí být snadné, ale seberte odvahu a napište nám (ko@karlin.mff.cuni.cz) nebo zavolejte (602 363 141 - Lukáš Krump). Každý váš příběh vyslechneme bez předsudků a souzení, a v rámci možností vám zajistíme odbornou psychologickou pomoc.

Tato pomoc je zajišťována odborníky na psychoterapii, psychologii a psychiatrii, které máme nasmlouvané pro studenty naší fakulty. Nezveřejňujeme zde kontakty na ně, protože si vyhrazují určitou část kapacity jen pro nás a zveřejněním kontaktů by se tato kapacita mohla na dlouhou dobu zaplnit. Po domluvě vás pošleme na vhodné pracoviště, které bude mít zrovna volno a bude nejvhodnější pro váš případ. Obvykle tak dokážeme zajistit péči v řádu několika málo dní.

Zejména teď nabízíme akutní psychickou pomoc pro všechny, kdo jsou nějak zasaženi válkou na Ukrajině. Neváhejte se na nás kdykoli obrátit.

V přípravě je také nabídka studijního poradenství, které snad spustíme v dohledné době.

MFF UK    Aktualizováno: III/2022