Luboš Pick

Charles University

Cvičení z Matematické analýzy 1 (NMMA101) - Út 12:20-13:50 a Čt 10:40-12:10

Informace o průběhu cvičení

Cvičení bude probíhat živě pomocí programu Zoom, a to vždy v čase stanoveném rozvrhem, tj. v úterý od 12:20 do 13:50 a ve čtvrtek od 10:40 do 12:10. Přístupové údaje budou rozesílány elektronicky přibližně 10 minut před zahájením cvičení všem zapsaným studentům na oficiální adresy uvedené v SIS.

Zápočet bude udělován za správné vyřešení alespoň 50ti procent zadaných domácích úkolů. Každý týden bude zadán jeden příklad a uvedena lhůta, do které je třeba odevzdat řešení. Každý příklad bude hodnocen buď jako splněn, nebo jako nesplněn.

Studenti se sami zapíší do odpovídajícího kursu v programu Moodle. Zde budou pro zapsané studenty zpřístupněny veškeré materiály, zejména zápisky z cvičení a zadání domácích úkolů. Pomocí tohoto programu budou studenti také odevzdávat domácí úkoly.