Co se chystá:

Důležitější než minulost je ale to, co se chystá pro příště.

Tedy:

·        Připravuji 14. letní školu v přírodě (Dobřichovice, 1.-5.7.2007) pro učitele matematiky (současné i budoucí) a další sešity "mé řady" didaktických materiálů v nakladatelství Prometheus - "Alfabetníky Aleny Šarounové"

·        αβ - 4: Skládací geometrické modely (pro 6.-9. ročník ZŠ).  Název je zatím "bez záruky", avšak obsah je jasný.

·        Grafická komunikace.

A další semináře pro učitele - ať už jednotlivě v krajích nebo v rámci našich grantů na fakultě - a ještě přednášky pro veřejnost, popularizaci matematiky, zejména geometrie. Také chystám pokračování přednášek pro Univerzitu 3. věku (Kouzelná zahrada geometrie).

Tak se možná někde uvidíme. Ovšem : „Abychom si rozuměli, musíme se slyšet. Abychom se slyšeli, musíme oba chtít.“

Těším se.